Duyurular » FİRMA HABERLERİ

DETAYBİR PROFESYONEL SERVİS HİZMETLERİ


DETAYBİR HİZMET

Detaybir ailesi olarak 20 yılı aşkın bir süredir,  kurumlara Temizlik ve Güvenlik hizmeti başta olmak üzere, her türlü mavi yaka personel  destek hizmetleri alanında çözüm ortaklığı yapıyoruz.

Eğitim kurumlarındaki deneyimlerimizle, bu alanda diğer sektörlerden farklı,  titiz bir çalışma gerektirdiğinin farkındayız. Bu nedenle çalışmalarımızdaki planlarken en önemli amacımız; kurum için en uygun personeli bulma, seçme ve yerleştirme hizmetinin yanı sıra, personeli hem kişisel hem de mesleki eğitimlerle destekleyerek, hizmetin kalitesini arttırmak ve bu kaliteyi sürekli kılmaktır.

Temizlik ve güvenlik alanında doğru personeli bulma, seçme, yerleştirme hizmetini bordrolama hizmetiyle birleştirerek,  personellerin tüm yasal mevzuat gerekliliklerinin yükümlülüğünü üzerimize alıyor, kurum için zaman ve  maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Kurumsal ancak, ihtiyaca hızlı cevap verebilen butik firma yapımızla, hem 360 derece hizmet verirken  hem de kurumun ihtiyacına özel,  çözümler de üretebiliyoruz. Örneğin; sadece temizlik personeli ve hizmeti gibi...

Detaybir ailesi olarak, en önemli değerimiz;  kuruluş yıllarımızda bizi seçen kurumlarla hala çalışıyor olmamızdır.

Eğitim kurumları alanında deneyimimiz ve uzman kadromuzla daha çok Özel Eğitim kurumuna hizmet vermek, çözüm ortağı olmak en önemli hedeflerimiz arasındadır.

Merkez ofisimiz İstanbul Ataşehir de olmasıyla birlikte tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Yeni eğitim yılında TOZOK' a üye Eğitim kurumlarına özel çalışma şeklimizle hizmet vermek, birer çözüm ortağı olmak ve bu çözüm ortaklığını uzun yıllar devam ettirmeyi çok isteriz.

                 HİZMETLERİMİZ             

  • TEMİZLİK HİZMETİ
  • GÜVENLİK HİZMETİ
  • PERSONEL DESTEK HİZMETLERİ
  • MAVİ YAKA PERSONEL ÇÖZÜMLERİ
  • BORDROLAMA

Ek-1 Tanıtım Dosyası

Saygılarımızla,

 

  •   13 Mart 2018 Salı
  •   950