Duyurular » FİRMA HABERLERİ

5. MİNDFULNESS SEMPOZYUMU


Sempozyum programımız açıklanmıştır ve biletler satıştadır. Bu yıl, mindfulness alanında dünyaca ünlü yabancı araştırmacı ve uygulamacıların aramızda olacağını gururla duyuruyoruz. Konuşmacılar ve atölyeler ile ilgili içeriği aşağıda bulabilirsiniz. 

Mindfulness Institute tarafından düzenlenen 5. Mindfulness Sempozyumu, 18-19 Nisan 2020 tarihlerindedir. Bu sempozyumun amacı mindfulness ile ilgilenen kişileri bir araya getirmek bilgilendirmek ve uygulamalar sunmaktır.

Mindfulness Sempozyumu, bu konuya gönül vermiş ve merak eden herkes için uygundur. Mindfulness, ruh sağlığı ve eğitim alanlarının yanı sıra, okullar, iş yaşamı, kişisel gelişim, sağlıklı yaşam, spritüel yaşam konuları ile yakından ilişkili bir kavram ve yaklaşımdır. Katılımcılar, mindfulness alanında yetkin, ulusal ve uluslararası kişilerin sunumlarını dinleme fırsatı bulabilecekler ve etkinlikler dahilinde düzenlenen çalışma gruplarına katılarak uygulama yapabilecek ve katılım belgesi alacaklardır.

Eğitim, okul ve çocuk konulu atölyelerimizin de bulunduğu sempozyumda siz değerli eğitimcileri aramızda görmekten mutluluk duyarız. 
 
TÖZOK üyelerine özel %10 indirim kodu: TOZOK10 
 
Tarih: 18-19 Nisan 2020 Yer: MEF Okulları Ulus Kampüsü 

Biletler için; https://biletino.com/e-7u7 
Sempozyum ile ilgili iletişim; sempozyum@mindfulnessinstitute.com.tr  

 

Ek- 1 Duyuru
Ek-2 Atölye Çalışmaları
Ek-2 Program

  •   6 Mart 2020 Cuma
  •   138